W artykule znajdziesz kod rabatowy na badanie Holter EKG

Dla kogo Holter EKG 24h?

Aparat Holter to urządzenie, którego zadaniem jest monitorowanie pracy serca podczas codziennych czynności. Badanie trwa od 24 godzin do kilku dni. Urządzenie monitoruje pracę serca również w czasie snu. Po zakończonym badaniu pacjent otrzymuje od lekarza kardiologa opis badania.

Holter EKG – dla kogo?

Do przeprowadzenia badania Holterem EKG nie jest wymagane skierowanie od lekarza. Urządzenie Holter EKG bada nieprawidłowości w pracy serca. Z racji tego, że pacjent nosi ze sobą aparat przez cały okres trwania badania, urządzenie jest w stanie wychwycić najdrobniejsze zmiany w czynnościach serca. Badanie Holter EKG jest znacznie dokładniejsze niż standardowe EKG serca. Jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczne.

Wskazania do przeprowadzenia badania Holterem:

  • zaburzenia rytmu serca
  • nierówne bicie serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • choroba wieńcowa
  • omdlenia
  • bóle w klatce piersiowej

Jak przygotować się do badania?

Badanie Holter EKG nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy pamiętać, że podczas trwania badania należy wykonywać wszystkie codzienne czynności jak chodzenie do pracy czy uprawianie sportu. Razem z pakietem Holter pacjent otrzymuje dzienniczek aktywności. Uzupełnianie go pomoże lekarzowi w określeniu przyczyny problemów w pracy serca. Podczas badania nie należy brać kąpieli. Zalanie urządzenia grozi jego uszkodzeniem.

Skopiuj kod: 6GJ8WBAQ

Holter do domu

Holter do domu to usługa, która polega na wysyłkowym badaniu Holterem EKG. Pacjent samodzielnie (zgodnie z załączoną instrukcją) zakłada urządzenie, a następnie odsyła je lekarzowi kardiologowi. Wykonuje on opis badania, które wysyła pacjentowi drogą elektroniczną lub pocztą. Badanie jest w pełni bezpieczne i wygodne dla pacjenta. Pakiet Holter EKG można zamówić bez wychodzenia z domu i bez oczekiwania w kolejce. W razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się pod numerem telefonu 539-785-764 lub 539-785-763.

Chcesz wiedzieć więcej na temat holtera? Sprawdź nasze artykuły!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *