pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Jak przebiega badanie? | Holter do domu

numer-jeden

WYBIERZ BADANIE:

 

Nasza oferta składa się z trzech wariantów badań do wyboru:

 • Holter EKG Standard – jest najlepszym rozwiązaniem dla profilaktycznego badania serca. Badanie w tym wariancie posiada trójkanałowy zapis, pozwalający na wykrycie i zdiagnozowanie przyczyn kołatań serca, kłucia klatki piersiowej, nierównego tętna. Jeśli lekarz nie zlecił Ci innego rodzaju holtera, albo samemu pomyślałeś o wykonaniu holtera, to badanie jest dla Ciebie.
 • Holter 12 odprowadzeniowy – dedykowany dla osób wymagających poszerzonej diagnostyki serca, np. przed zabiegiem ablacji. 12 kanałów w tym holterze pozwala na przykład bardzo dokładnie określić, która część serca odpowiada za arytmię.
 • Holter Ciśnieniowy – Zalecany dla osób podejrzewających u siebie nadciśnienie i wymagających kontroli zastosowanego leczenia.
wybierz badanie holter do domu

ZAMÓW BADANIE:

numer dwa
 
zamów badanie

Zamówienie holtera jest intuicyjne i proste:

 • Wystarczy na stronie głównej wybrać pomarańczowy przycisk „zamów badanie serca”, a następnie z listy dostępnych badań wybrać interesujący nas wariant.
 • Z wypunktowanej listy wybierz optymalną dla Ciebie długość badania, określ szybkość otrzymania wyników (do 24 godzin lub standard) oraz wybierz sposób otrzymania wyników badania (mailowo lub pocztą).
 • Finalizacja zamówienia następuje po naciśnięciu przycisku „zamów teraz”. Jeśli chcesz złożyć zamówienie wystarczy wybrać opcję „Złóż zamówienie”. Wybierz opcje dostawy, formę płatności oraz uzupełnij dane. W opcji podaj dane kupującego uzupełnij wymagane pola.
 • Serdecznie zachęcamy do zarejestrowania się w sklepie – wtedy proces zamówienia jest krótszy a pola uzupełniają się automatycznie.
numer-trzy

POCZEKAJ NA DOSTAWĘ:

 

Oferowane przez nas sposoby dostawy to:

 • Kurier InPost
 • Paczkomaty InPost 24/7.

Za przesyłkę można zapłacić:

 • płatnością internetową w trakcie zamówienia
 • za pobraniem

Standardowy czas oczekiwania na przesyłkę to: około 1-2 dni roboczych.

Standardowe opcje wysyłki obejmują dni robocze od poniedziałku do piątku.

W przypadku zamówienia do 14:00 przesyłkę standardowo wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Oferowana przez nas dostawa obejmuje przesyłkę w dwie strony – nie musisz o nic się martwić.

dostawa holtera

NIE MUSISZ BRAĆ WOLNEGO W PRACY

numer-cztery
 
rozpocznij badanie

Przygotowanie do badania jest bardzo łatwe. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez proces przygotowania do badania.

Dostępny numer infolinii to 539785763 (pon-sob, 08:00- 18:00).

 • Oczyść miejsce przyklejenia elektrod ciepłą wodą z mydłem, a następnie dokładnie je osusz. Jeśli posiadasz zarost na klatce piersiowej, zalecamy usunięcie owłosienia w miejscach przyklejenia elektrod. Rekomendujemy przypięcie etui do pasa.
 • Każdy z przewodów podłącz do elektrod jednorazowych według załączonego z holterem rysunku. Przyklej elektrody do ciała.
 • Włóż do urządzenia dołączoną do paczki baterię AA. Wciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk przez ok. 4 sekundy, aż do usłyszenia sygnału dźwiękowego.
 • Dobrze uruchomiony holter miga zieloną lampką co ok. 8 sekund. Jeśli elektroda odklei się od ciała w trackie badania – wymień ją jak najszybciej na nową!
numer-pięć

W DNIU ODEBRANIA PACZKI ZAŁÓŻ HOLTER

 

Zaletą badania holterem jest to, że podczas pomiaru możesz wykonywać niemal wszystkie czynności, jakie wykonujesz na co dzień.

 • Celem urządzenia jest monitorowanie pracy serca w codziennym funkcjonowaniu - tym samym, holter nie ograniczy Cię w podejmowaniu typowych zajęć. Jeśli uprawiasz sport, nie musisz odpuszczać treningu.
 • Warto jednak zaznaczyć, że holter jest urządzeniem elektronicznym i nie może zostać zalany wodą. W związku z tym nie można się kąpać podczas wykonywania pomiaru. W przypadku badań dłuższych niż 24 godziny, dopuszcza się możliwość krótkiego odłączenia urządzenia na czas kąpieli. Mimo to rekomendujemy aby maksymalnie skrócić czas odłączenia holtera od pomiaru.
badanie

BADANIE ZAKOŃCZONE:

numer-sześć
 
badanie zakończone

Po upływie czasu badania holter automatycznie zakończy zapis. UWAGA! Bateria musi cały czas pozostać w urządzeniu. Jeśli zostanie wyjęta z urządzenia, nastąpi skasowanie zapisu Holtera EKG.

 • Przewody należy odpiąć od elektrod, a następnie odkleić elektrody EKG od ciała. Zużyte elektrody można wyrzucić.
 • Holter wraz z etui, paskiem oraz przewodami zapakuj do walizki, w której był dostarczony. Włóż zestaw do załączonej koperty zwrotnej i zaklej. Na kopercie jest już naklejona przez nas, gotowa etykieta przewozowa.
 • Jeśli wybrałeś dostawę paczkomatem umieść paczkę w paczkomacie inPost. Jeśli wybrałeś dostawę kurierem, zadzwoń do naszego Centrum pod numer 539-785-763 w godzinach 08:00 – 18:00 w celu ustalenia odbioru przesyłki lub poczekaj aż nasz konsultant zadzwoni, żeby ustalić dzień odbioru przesyłki.
numer-pięć

ODBIERZ WYNIKI:

 

Po powrocie urządzenia do naszego Centrum, kardiolog opisuje badanie w ciągu:

 • jednego dnia roboczego (opcja express)
 • do 3 dni roboczych (bez opcji express)

Wynik z opisem lekarza otrzymasz mailem lub pocztą tradycyjną do domu.

W wiadomości SMS dostarczymy Ci unikatowe hasło, dzięki któremu zalogujesz się do bezpiecznej platformy odbioru wyników on-line.

wyniki

Holter 24h

Standardowe Badanie Holter EKG

Zamów

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie Holter 12-odprowadzeniowy

Zamów

Holter ciśnieniowy 24h

Badanie Holter ciśnieniowy

Zamów

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl