pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Holter w domu - zyskaj czas i wybierz zestaw badań holter

Wybierz interesujący Cię pakiet badań serca. Naszą ofertę zestawów badań skierowaliśmy do osób chcących wykonać pogłębione badanie serca, bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na dojazdy do lekarza i późniejszy odbiór wyników.

Nasze badania łączone są niezwykle wygodną i szybką formą diagnostyki pracy serca. Holter EKG i holter ciśnieniowy pozwalają szybko ocenić stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Założenie holtera jest niezwykle proste a urządzenia są bardzo intuicyjne w obsłudze.

Holter EKG i Holter RR w jednym zestawie!

Jeśli zastanawiasz się jaki wariant badania holter EKG będzie dla Ciebie lepszy - wypróbuj obydwa. Nie przepłacaj, nie trać swojego czasu i wykonaj pakiet badań wtedy, kiedy jest to dla Ciebie najwygodniejsze.

Wyniki badań pakietu pozwalają w wysokim stopniu ocenić stan i wydolność układu krążenia. Zapewnij sobie odpowiednią diagnostykę. Bez wcześniejszego skierowania i niepotrzebnych godzin w kolejkach u lekarza. Korzystając z naszego zestawu badań serca otrzymasz pogłębioną interpretację wyników badania on-line, lub w wersji papierowej.

Na holterdodomu.pl każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Zapewniamy szybki czas realizacji i pełne wsparcie. Przekonaj się o tym!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl