pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Holter Dla Dzieci

Holter u dziecka - wybierz badanie holter EKG

Zamów badanie holter ekg dla swojego dziecka. Wybierz wariant badania i czas realizacji opisu wyniku. Badanie holterem ekg jest skutecznym sposobem na wykrycie nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca dziecka. Metoda holtera jest niezwykle przydatna w diagnostyce i może wykazać nieuświadomione zaburzenia w pracy serca. Nie musisz narażać dziecka na niepotrzebny stres i długie stanie w kolejkach w przychodni. Wykonaj szczegółowe badanie holterem dla dzieci w domu i odbierz dokładną analizę na naszej platformie on-line.

  • Jeśli Twoje dziecko skarży się na bóle w klatce piersiowej, czuje się zmęczone lub doświadcza omdleń - zamów holter dla dziecka.
  • Jeśli nie jest w stanie wskazać wyraźnych symptomów, dla pewności warto wykonać badanie profilaktyczne.
  • Często zaburzenia pojawiają się w nocy, a pacjenci nie są w stanie ich połączyć ze swoim samopoczuciem.

Aparat holter ekg jest lekki i łatwy w obsłudze. Nie jest uciążliwy i wygodnie można go nosić przy sobie. Dziecko może wykonywać normalnie podejmowane czynności, musi jednak uważać aby nie zamoczyć urządzenia wodą.

Holter dla dzieci : specyfika badania

Naszą ofertę dedykujemy i rekomendujemy dla dzieci od 7 roku życia. Wynik holtera poddajemy szczegółowej analizie pod kątem zaburzeń kardiologicznych wieku dziecięcego/nastoletniego.

Sprawdź stan zdrowia swojego dziecka. Dzięki badaniu holterem możesz podjąć odpowiednie kroki w profilaktyce, a w razie potrzeby, wykonać kolejne zaawansowane badania serca.

Zaufaj specjalistom. Zamów holter dla dziecka już dziś i wykonaj bezpieczne badanie w swoim domu!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl