pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

O nas

 

Badanie holtera wyniki - to my je opiszemy!

serce

LEK. ŁUKASZ ZIENTEK,

SPECJALISTA KARDIOLOGII

 

Jestem lekarzem, specjalistą dziedziny kardiologii związanym z Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Szpitala im. Św. Barbary w Sosnowcu. Ukończyłem studia na wydziale lekarskim na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym w 2014r. Moje działania ukierunkowane są na zgłębianiu wiedzy w dziedzinach zaburzeń rytmu serca, koronarografii, echokardiografii i programowania rozruszników. Działalność naukową poświęciłem tematowi wczesnego wykrywania przewlekłych zespołów wieńcowych. Poprzez uprawianie turystyki wysokogórskiej, jestem ambasadorem medycyny stylu życia, którą propaguję wśród swoich pacjentów. Swoje doświadczenie zdobywałem podczas warsztatów takich jak TCT w San Francisco, EuroPCR w Paryżu, czy KSC w Seulu, a także praktyk w takich szpitalach jak Universitas Klinikum von Carl Gustav Varus w Dreźnie. Ponadto jestem członkiem European Society of Cardiology oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Znajdziesz mnie na:

Znany Lekarz LinkendIn
lek. Łukasz Zientek

LEK. KATARZYNA NATKANIEC

serce
 
Katarzyna Natkaniec

Jestem lekarzem. Studia ukończyłam na wydziale lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ponadto jestem absolwentką kierunku Biologia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2015 roku odbyłam miesięczny staż w Instytucie Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk. Ponadto w latach 2018-2022 odbywałam wolontariat w SOR i pogotowiu ratunkowym. Aktualnie swoją wiedzę pogłębiam w dziedzinach takich jak kardiologia oraz medycyna ratunkowa. Z przyjemnością postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię zagadnienia w aspekcie medycznym , w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę.

Znajdziesz mnie na:

LinkendIn
numer-trzy

MAGDALENA MACHA

KOORDYNATOR DO SPRAW ZAMÓWIEŃ

 

Z zamiłowaniem i zaangażowaniem do pracy w dziedzinach medycznych i pomocy ludziom ,przeprowadzę cię przez każdy etap realizacji zamówienia i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości,oraz otoczę cię wsparciem .

Magdalena Macha

Holter wyniki - kto opisuje badanie holter ekg / rr?

Jesteśmy lekarzami specjalizującymi się w dziedzinie kardiologii. Wraz z prowadzeniem działalności, dostrzegliśmy poważną lukę w dostępie do badań kardiologicznych dla pacjentów. Statystyki są przytłaczające - choroby serca coraz częściej dotykają naszych najbliższych a co gorsza - zdarzają się również u dzieci. Nie warto bagatelizować pojawiających się objawów.

W reakcji na ten stan rzeczy, stworzyliśmy specjalną ofertę z myślą o wszystkich, którym troska o swoje zdrowie jest bliska. Holter Do Domu to wygodna, szybka i sprawdzona metoda na wykrycie większości nieprawidłowości pracy serca. Badanie z użyciem holtera ekg pozwala na szczegółowy wgląd i monitorowanie czynności serca, a jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż nie koliduje z codziennym funkcjonowaniem. W trakcie badania pacjent może wykonywać normalnie podejmowane czynności, a założony holter ekg jest praktycznie niewyczuwalny. Badanie EKG metodą holtera jest bezbolesne i można stosować je z powodzeniem u dzieci.


Odczyt holtera ekg / holtera rr - interpretacja wyników badania

Standardowo holter ekg rejestruje pracę serca przez 24 godziny. Zalecamy jednak poszerzenie pomiaru do 48 godzin - pozwala to na uzyskanie bardziej wyraźnych, powtarzających się wskazań. Wyniki pomiarów zostają poddane szczegółowej analizie. Uzyskany zapis zostanie dokładnie odczytany pod kątem występowania arytmii serca i innych dolegliwości kardiologicznych. Po wykonaniu badania holter ekg, wyniki przesłane są na specjalną platformę on-line lub - po uprzednim wyborze - w formie papierowej.

Nie musisz się o nic martwić - wystarczy, że zwrócisz nam urządzenie w kopercie zwrotnej, a my zajmiemy się całą resztą. W razie jakichkolwiek pytań i chęci omówienia wyników badania EKG, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Badanie pracy serca holterem - kiedy wykonać?

Dzięki naszej usłudze, setki osób mogło w wygodny, sprawdzony i szybki sposób zweryfikować swój stan zdrowia, a w razie potrzeby wprowadzić efektywne leczenie. Wybierając holter do domu uzyskujesz gwarancję uzyskania szczegółowych i rzetelnych wyników badania czynności serca. Zadbaj o siebie - wykonaj profilaktyczne badanie rytmu serca.

Pamiętaj, że wiele dolegliwości kardiologicznych jest nieuświadomionych. Zaburzenia rytmu serca potrafią towarzyszyć nam po cichu, przez długi czas pogarszając jakość naszego życia. Jeśli ktoś z Twojej rodziny cierpiał z powodu choroby serca i układu krążenia - nie czekaj. Holter ekg pozwala szybko i na wczesnym etapie wykryć nieprawidłowości. Zadbaj o długie, zdrowe życie!


px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl