pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Olsztyn - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Olsztyn!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

Badanie holter – Olsztyn

Choroby serca zaliczamy do chorób cywilizacyjnych wywoływanych między innym przez nieprawidłowy styl życia. Stres, niska aktywność fizyczna czy nieprawidłowa dieta to tylko kilka przyczyn chorób, które mogą dotknąć również układ krążenia. Aby im zapobiec, warto stosować profilaktykę: sport, dietę i badania. Do jednego z najbardziej skutecznych, a zarazem najmniej inwazyjnych badań zaliczamy holter EKG. Olsztyn jest jednym z miast, do których możesz zamówić urządzenie. Zamów holter do domu i przeprowadź bezbolesne badanie serca w Olsztynie – oprócz wyniku otrzymasz również rzetelny opis lekarza kardiologa.

Holter EKG – kiedy warto wykonać badanie?

Holter to badanie, które warto przeprowadzić zarówno profilaktycznie, jak i po wystąpieniu niepokojących objawów, takich jak:

  • duszności,
  • zawroty głowy,
  • nierówne tętno,
  • kołatania serca,
  • ból w klatce piersiowej,
  • omdlenia,
  • zaburzenia rytmu serca.

Aby wykonać badanie EKG w Olsztynie, nie musisz iść do szpitala czy specjalisty – holter możesz zamówić do domu przez naszą stronę internetową.

Olsztyn – jaki holter EKG zamówić?

Nasza oferta obejmuje kilka rodzajów urządzeń do samodzielnego badania serca i ciśnienia krwi:

  • Standardowe badanie holter EKG – podstawowe badanie serca zalecane w celach profilaktycznych i przy takich objawach, jak omdlenia, duszności, nierówne tętno, zawroty głowy, kołatania serca czy bóle w klatce piersiowej. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 7 dni (w zależności od potrzeb).
  • Holter 12-odprowadzeniowy – urządzenie pozwala na przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, dlatego zalecane jest przy określaniu, która część serca odpowiada za napad arytmii, a także przed zabiegiem ablacji serca. Możesz zamówić holter prywatnie do Olsztyna na 24 h, 48 h, 72 h lub 5 dni.
  • Holter ciśnieniowyOlsztyn to miasto, do którego wysyłamy również urządzenie służące do pomiaru ciśnienia krwi. Taki holter sprawdzi się przy diagnostyce nadciśnienia lub niedociśnienia. Badanie jest zalecane u osób odczuwających skoki ciśnienia, mrowienie lub osłabienie po przespanej nocy. Czas trwania badania to 24 h, 48 h lub 72 h.

Nasza oferta obejmuje również zestaw badań (holter EKG + holter ciśnieniowy) dla osób, które chcą równocześnie przeprowadzić badanie serca i ciśnienia. Najmłodszym pacjentom (7+) oferujemy natomiast holter EKG dla dzieci.

Jak zamówić holter do Olsztyna?

Jeśli robisz zakupy przez internet, zamówienie holtera nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Po prostu wybierz preferowane urządzenie wraz z dodatkowymi opcjami, opłać zamówienie i poczekaj na przesyłkę – wyślemy ją nawet tego samego dnia. lle kosztuje holter EKG? Cena badania w Olsztynie zależy od rodzaju urządzenia i wybranych opcji. W przypadku wątpliwości sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

Holter EKG skierowany jest do osób, które zmagają się z dolegliwościami sercowymi jak: kłucie w sercu, nierówne bicie serca, ból w klatce piersiowej i zawroty głowy.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu.

 

Holter do domu znajdziesz w swojej dzielnicy!

Olsztyn: Brzeziny, Dajtki, Generałów, Grunwaldzkie, Gutkowo, Jaroty, Kętrzyńskiego, Kormoran, Kortowo, Kościuszki, Likusy , Mazurskie, Nad Jeziorem Długim, Nagórki, Pieczewo, Podgrodzie, Podleśna, Pojezierze, Redykajny, Śródmieście, Wojska Polskiego, Zatorze, Zielona Górka

 

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl