pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Mińsk Mazowiecki - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Mińsk Mazowiecki!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

Badanie holter – Mińsk Mazowiecki

Choroby układu sercowo-naczyniowego są powszechne wśród Polaków i zaliczane do tzw. chorób cywilizacyjnych. Na ich występowanie mogą wpływać zarówno czynniki genetyczne, jak i siedzący tryb życia czy nieprawidłowa dieta. Jeśli odczuwasz niepokojące objawy ze strony układu krążenia, przeprowadź diagnostykę i sprawdź, w jakim stanie jest Twoje serce. W tym celu nie musisz się umawiać na wizytę w przychodni – wystarczy, że zamówisz holter EKG do domu. Mińsk Mazowiecki to jedno z miast, które obsługujemy. Wybierz opcje dopasowane do Twoich potrzeb i przeprowadź badanie holter w Mińsku Mazowieckim – samodzielnie, korzystając z dołączonej instrukcji. Po odesłaniu nam urządzenia otrzymasz opis lekarza kardiologa, który będzie stanowił podstawę do dalszego postępowania.

Mińsk Mazowiecki – jakie badanie holter wybrać?

Oferujemy holter prywatnie dla osób z Mińska Mazowieckiego. Do wyboru są dwa holtery EKG, holter ciśnieniowy, zestaw badań oraz holter EKG dla dzieci. Sprawdź szczegóły i dopasuj urządzenie do swoich potrzeb:

  • Standardowe badanie holter EKG – wybierz to urządzenie, jeśli chcesz wykonać badanie profilaktyczne lub zmagasz się z niepokojącymi dolegliwościami, takimi jak duszności, zawroty głowy, omdlenia, bóle w klatce piersiowej czy uczucie arytmii. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 7 dni.
  • Holter 12-odprowadzeniowy – to urządzenie polecamy osobom, którym zależy na dokładniejszej diagnostyce, np. określeniu, która część serca jest odpowiedzialna za napad arytmii. Holter 12-odprowadzeniowy sprawdza się też przed zabiegiem ablacji. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 5 dni.
  • Holter EKG dla dzieci – do Mińska Mazowieckiego wysyłamy również urządzenia przeznaczone do badania serca u dzieci od 7. roku życia. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 7 dni.
  • Holter ciśnieniowyMińsk Mazowiecki to miasto, do którego możesz zamówić profesjonalny holter do pomiaru ciśnienia krwi, który pomaga wykryć nadciśnienie lub niedociśnienie. Badanie trwa 24 h, 48 h lub 72 h.
  • Zestaw badań – wybierając ten pakiet, otrzymujesz holter EKG i holter ciśnieniowy. Zestaw badań polecamy osobom, które chcą w tym samym czasie wykonać badanie serca i przeprowadzić pomiar ciśnienia krwi. Badanie trwa 24 h, 48 h lub 72 h.

Jak zamówić holter do Mińska Mazowieckiego?

W pierwszej kolejności wybierz rodzaj urządzenia, np. holter ciśnieniowy lub standardowe badanie EKG. Mińsk Mazowiecki jest miastem, do którego wysyłamy wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie. W następnym kroku dopasuj opcje do swoich potrzeb, określając czas trwania badania, czas oczekiwania na wynik i sposób odbioru wyniku. Opłać zamówienie i poczekaj na przesyłkę – holter EKG do Mińska Mazowieckiego wysyłamy w ciągu 48 h roboczych. Jeśli chodzi o koszt holtera EKG, cena w Mińsku Mazowieckim zależy od wybranych opcji. Masz dodatkowe pytania? Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami.

Holter EKG skierowany jest do osób, które zmagają się z dolegliwościami sercowymi jak: kłucie w sercu, nierówne bicie serca, ból w klatce piersiowej i zawroty głowy.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu.

 

Holter do domu znajdziesz w swojej dzielnicy!

Mińsk Mazowiecki: Anielina, Florencja, Kędzierak, Kędzierak Mały, Nowe Miasto

 

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl