pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Białystok - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Białystok!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

Badanie holter – Białystok

Czy w Twojej rodzinie pojawiały się choroby serca? A może od pewnego czasu zmagasz się z dolegliwościami, takimi jak duszności, zawroty głowy czy ból w klatce piersiowej? Nie czekaj, aż problem się pogłębi – rozpocznij diagnostykę, która nie wymaga wizyty w szpitalu czy u lekarza specjalisty. Jak to zrobić? Wystarczy zamówić holter EKG do domu – Białystok jest jednym z miast, które obsługujemy. Bezbolesne badanie holter wykonasz samodzielnie w Białymstoku – nie musisz brać wolnego w pracy, by przeprowadzić diagnostykę! Po odesłaniu urządzenia nasz lekarz kardiolog przygotuje opis, który otrzymasz pocztą lub mailem.

Badanie holter prywatnie – kiedy warto?

Badanie EKG w Białymstoku przy użyciu holtera może przeprowadzić każdy – zarówno osoba z obciążeniem rodzinnym, jak i sportowiec, który chce sprawdzić kondycję swojego serca przed zawodami.

Do najczęstszych problemów kwalifikujących do badania zaliczamy:

 • kołatania serca,
 • arytmię,
 • zawroty głowy,
 • omdlenia i zasłabnięcia,
 • duszności,
 • ból w klatce piersiowej,
 • problemy z rytmem serca,
 • blok serca.

Jakie badanie holter wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz 3 rodzaje holterów, a także zestaw badań i holter dla dzieci. Białystok jest miastem, do którego możesz zamówić dowolne urządzenie:

 • Standardowe badanie holter EKG – podstawowe badanie serca zalecane w profilaktyce i przy wystąpieniu niepokojących objawów opisanych powyżej. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 7 dni (w zależności od potrzeb).
 • Holter 12-odprowadzeniowy – umożliwia przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, dlatego ten holter warto wybrać, by dowiedzieć się, która część serca odpowiada za napad arytmii. Polecany również przed zabiegiem ablacji serca. Możesz zamówić holter prywatnie do Białegostoku na 24 h, 48 h, 72 h lub 5 dni.
 • Holter ciśnieniowyBiałystok to miasto, do którego wysyłamy również urządzenie przeznaczone do pomiaru ciśnienia krwi, które pomaga wykryć nadciśnienie lub niedociśnienie. Badanie polecamy osobom zmagającym się ze skokami ciśnienia, mrowieniem czy osłabieniem mimo przespanej nocy. Badanie trwa 24 h, 48 h lub 72 h.
 • Zestaw badań (holter EKG + holter ciśnieniowy) – oferta dla osób, które chcą równocześnie przeprowadzić badanie serca i pomiar ciśnienia krwi. Badanie trwa 24 h, 48 h lub 72 h.
 • Holter EKG dla dzieci – badanie przeznaczone dla najmłodszych pacjentów, od 7. roku życia. Badanie trwa 24 h, 48 h, 72 h lub 7 dni.

Jak zamówić holter do Białegostoku?

Wybierz preferowane urządzenie wraz z dodatkowymi opcjami, opłać zamówienie i poczekaj na przesyłkę – holter EKG do Białegostoku wyślemy w ciągu 48 h roboczych. Jeśli chodzi o koszt holtera EKG, cena badania w Białymstoku zależy od wybranych opcji. Masz wątpliwości? Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

Holter EKG skierowany jest do osób, które zmagają się z dolegliwościami sercowymi jak: kłucie w sercu, nierówne bicie serca, ból w klatce piersiowej i zawroty głowy.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu.

 

Holter do domu znajdziesz w swojej dzielnicy!

Białystok: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne, Bagnówka

 

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl