pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Bełchatów - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Bełchatów!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

Badanie holter – Bełchatów

Czy wiesz, że do najczęstszych schorzeń w Polsce należą choroby układu sercowo-naczyniowego? Jeśli chcesz sprawdzić stan swojego serca, nie musisz czekać w kolejce – wystarczy, że zamówisz do domu holter EKG prywatnie. Bełchatów jest jednym z miast, które obsługujemy. Korzystając z naszego urządzenia, możesz samodzielnie wykonać badanie holter w Bełchatowie, a następnie otrzymać opis lekarza kardiologa. Badanie serca jeszcze nigdy nie było tak łatwo dostępne!

Holter EKG w Bełchatowie

Badanie EKG w Bełchatowie przy użyciu holtera polecamy szczególnie osobom, które skarżą się na niepokojące objawy, takie jak kołatania serca, uczucie arytmii, zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, blok serca, problemy z rytmem serca, omdlenia, duszności czy zasłabnięcia. Badanie polecamy także sportowcom oraz osobom rodzinnie obciążonym chorobami serca.

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje urządzeń do kontroli pracy serca:

Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy też ofertę na holter dla dzieci. Bełchatów to jedno z miast, w których możesz wykonać prywatne badanie serca u dziecka od 7. roku życia.

Bełchatów – holter ciśnieniowy

Podejrzewasz u siebie nadciśnienie lub niedociśnienie? Od dłuższego czasu skarżysz się na mrowienie, skoki ciśnienia lub osłabienie mimo przespanej nocy? Urządzeniem, które pomoże Ci przeprowadzić skuteczną diagnostykę, jest holter ciśnieniowy. Bełchatów to miasto, do którego z łatwością zamówisz holter do pomiaru ciśnienia krwi – badanie może trwać od 24 do 72 godzin. Oferujemy także zestaw badań, który pozwala równocześnie przeprowadzić badanie serca i pomiar ciśnienia.

Jak zamówić holter do Bełchatowa?

W pierwszej kolejności wybierz urządzenie i dostosuj opcje do swoich potrzeb. Zdecyduj, czy chcesz zamówić holter ciśnieniowy, czy holter EKG do Bełchatowa, a następnie opłać zamówienie i poczekaj na przesyłkę, którą wyślemy w ciągu 48 godzin roboczych. Postępuj zgodnie z instrukcją, a po zakończonym badaniu odeślij do nas urządzenie i poczekaj na opis lekarza kardiologa. Jeśli chodzi o holter EKG, cena w Bełchatowie jest taka sama jak w pozostałych miastach i zależy od wybranych opcji, takich jak czas badania, czas oczekiwania na wynik czy sposób otrzymania wyniku. Masz dodatkowe pytania? Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami.

Holter EKG skierowany jest do osób, które zmagają się z dolegliwościami sercowymi jak: kłucie w sercu, nierówne bicie serca, ból w klatce piersiowej i zawroty głowy.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu.

 

Holter do domu znajdziesz w swojej dzielnicy!

 

Bełchatów: Bełchatówek, Binków, Osiedle Budowlanych, Czapliniec, Osiedle Dolnośląskie, Edwardów, Osiedle Konopnickiej, Osiedle Kopernika, Ludwików, Lipy, Osiedle 1 Maja, Osiedle Olsztyńskie, Osiedle Okrzei, Osiedle Przytorze, Osiedle Słoneczne, Śródmieście, Osiedle Tysiąclecia, Zamoście, Osiedle Żołnierzy POW

 

 

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl