pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Łódź - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Łódź!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

 

Holter ekg Łódź cena

Badanie holter ekg jest bezinwazyjnym sposobem służącym do zbadania pracy serca. Otrzymany zapis ekg umożliwia ocenę stanu zdrowia, wykrycia anomalii kardiologicznych i zaburzenia rytmu serca. Holter ekg pozwala na wykrycie szeregu dolegliwości począwszy od arytmii, po nadciśnienie czy odczucia przyspieszonego bicia serca (kołatania serca). Ponadto, badanie holter ekg warto przeprowadzić w momencie odczuwania nieprzyjemnych dolegliwości w okolicy klatki piersiowej. Metoda holter ekg sprawdzi się również w przypadku kontrolnej analizy pracy rozrusznika serca.

Badanie ekg metodą holtera jest łatwym i skutecznym sposobem monitorowania czynności serca bez konieczności wychodzenia z domu. Warto zaznaczyć, że badania ekg jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne!

Badania ekg Łódź - zamów holter do domu! 

Holter ekg zakładany jest najczęściej na 24 godzinne badanie. To rozwiązanie, które zapisuje dokładny obraz pracy mięśnia sercowego i jego czynności elektrycznej. Urządzenie monitorujące pracę serca jest wygodne. W trakcie badania pacjent nie musi ograniczać swoich codziennych czynności: może zabrać holter ekg do pracy, na spacer, itp. Holter ekg badanie to dyskretny i łatwy sposób na ocenę pracy serca. Daje ono dużo swobody i nie ogranicza codziennych aktywności pacjenta. Wykonywany zapis ekg jest wiarygodny i stanowi podstawę do podjęcia dalszych działań leczniczych.

Warto mieć na uwadze, że analiza holtera wykonywana dłużej niż standardowe 24 godziny pozwala na uzyskanie szerszych, bardziej szczegółowych wyników.

Holter ekg Łódź cena badania do domu:

Cena holter ekg standard - zamów holter ekg do domu!

Sprawdź jaka jest cena badania ekg holter! Wybierz interesujący Cię wariant badania i określ jego czas trwania. W naszej standardowej usłudze holter ekg, czas oczekiwania na wyniki wynosi do 72 godzin. W naszej wypożyczalni holter ekg możliwe jest jednak wykonanie badania w przyspieszonym wariancie PREMIUM - po odebraniu przez nas urządzenia, gwarantujemy przekazać wyniki badania do 24 godzin. Wyniki holtera ekg zostaną przesłane na naszą bezpieczną platformę on-line - gwarantuje to szybki, łatwy i bezpieczny dostęp dla Pacjenta.

Holter do domu - zamów badanie holter do Łodzi

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni holter ekg : bez rejestracji ekg, bez kolejek, bez stresu. Zamów holter on-line z dokładnym opisem sporządzonym przez naszego kardiologa. Odbierz wyniki badania holter on-line wtedy, kiedy chcesz. Dostosuj czas badania holter do swoich potrzeb. Za pomocą holtera ekg dowiesz się czy Twoje serce pracuje prawidłowo - zadbaj o siebie już dziś. Jeśli chcesz sprawdzić pracę serca a masz wątpliwości w kwestii przeprowadzenia badania - skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu.

 

Holter do domu - dostarczamy na terenie całej Łodzi!

 

Łódź: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew.

 

 

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl