pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763

(Istnieje możliwość zamówienia badania telefonicznie)

Koszyk suma: 0,00 zł

od 189,99 zł

Gdańsk - Holter EKG - Badanie serca

Holter EKG - Gdańsk!

Zamów badanie Holter EKG za

Szybka dostawa | Profesjonalny opis badania wykonany przez lekarza kardiologa | Zamów bez wychodzenia z domu!

Standardowe

Badanie Holter EKG

Badanie

Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie

Holter ciśnieniowy

Standardowe Badanie Holter EKG
24h 48h 72h 7 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter 12-odprowadzeniowy
24h 48h 72h 5 dni
       

 

Zamów
Badanie Holter ciśnieniowy
24h 48h
   

 

Zamów

 

Holter EKG Gdańsk - badanie holter u Ciebie!

Badanie holter ekg jest bezinwazyjnym sposobem służącym do zbadania pracy serca. Otrzymany zapis ekg umożliwia ocenę stanu zdrowia, wykrycia anomalii kardiologicznych i innych chorób serca. Diagnostyka holter ekg pozwala na wykrycie szeregu dolegliwości począwszy od arytmii, po nadciśnienie czy odczucia przyspieszonego bicia serca (tzw. zaburzenia rytmu serca; kołatania serca). Ponadto, badanie holter ekg warto przeprowadzić w momencie odczuwania nieprzyjemnych dolegliwości w okolicy klatki piersiowej.

Aparat holtera ma wszechstronne zastosowanie - sprawdzi się również w przypadku kontrolnej analizy pracy rozrusznika serca.

Badanie ekg metodą holtera jest łatwym i skutecznym sposobem monitorowania czynności serca bez konieczności wychodzenia z domu. Badania ekg jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne!

Ekg Gdańsk - to proste!

Holter ekg zakładany jest najczęściej na 24 godzinne badanie. To rozwiązanie, które zapisuje dokładny obraz pracy mięśnia sercowego i jego czynności elektrycznej. Urządzenie monitorujące pracę serca jest wygodne. W trakcie badania pacjent nie musi ograniczać swoich codziennych czynności: może zabrać holter ekg do pracy, na spacer, itp. Holter ekg badanie to dyskretny i łatwy sposób na ocenę pracy serca. Daje ono dużo swobody i nie ogranicza codziennych aktywności pacjenta. Jedną z największych zalet ekg holtera jest fakt, iż pozwala rejestrować pracę serca również w nocy. Warto mieć na uwadze, że właśnie wtedy ma miejsce wiele nieuświadomionych dolegliwości kardiologicznych. Wykonywany zapis ekg jest wiarygodny i stanowi podstawę do podjęcia dalszych działań leczniczych.

Warto mieć na uwadze, że analiza serca z użyciem holtera ekg wykonywana dłużej niż standardowe 24 godziny pozwala na uzyskanie szerszych, bardziej szczegółowych wyników.

Holter ekg Gdańsk cena

Cena holter ekg standard - badania serca holterem od 139 zł, ekg w Twoim domu!

Sprawdź jaka jest cena badania ekg holter! Wybierz interesujący Cię wariant i określ czas trwania badania. W naszej standardowej usłudze holter ekg, czas oczekiwania na wyniki wynosi do 72 godzin. W naszej wypożyczalni holter ekg możliwe jest jednak wykonanie badania w przyspieszonym wariancie PREMIUM - po odebraniu przez nas urządzenia, gwarantujemy przekazać wyniki badania do 24 godzin. Wyniki holtera ekg zostaną przesłane na naszą bezpieczną platformę on-line - gwarantuje to szybki, łatwy i bezpieczny dostęp dla Pacjenta.

Badanie ekg Gdańsk - zadbaj o serce w swoim domu

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni holter ekg : bez rejestracji ekg, bez kolejek, bez stresu. Zamów holter on-line z dokładnym opisem sporządzonym przez naszego kardiologa. Odbierz wyniki badania holter on-line wtedy, kiedy chcesz. Dostosuj czas badania holter do swoich potrzeb. Za pomocą holtera ekg dowiesz się czy Twoje serce pracuje prawidłowo - zadbaj o siebie już dziś. Jeśli chcesz sprawdzić pracę serca a masz wątpliwości w kwestii przeprowadzenia badania - skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Zadzwoń! tel.: 539-785-764 lub 539-785-763

Badanie Holter do domu możesz wykonać zamawiając urządzenie poprzez naszą stronę internetową. Po wybraniu sposobu płatności, kurier dostarczy Ci urządzenie do paczkomatu lub do domu. Zamów holter ekg w Gdańsku.

 

Dostarczamy holter do domu na terenie całego Gdańska!

 

Gdańsk: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec- Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki- Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelit.Tysiąc.

 
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl