pon.-sob. - 8:00 - 18:00 info@holterdodomu.pl +48 539 785 763
Koszyk suma: 0,00 zł

Strefa Wiedzy - Holterdodomu.pl

Dla kogo Holter EKG 24h?
Dla kogo Holter EKG 24h?

Dla kogo Holter EKG 24h?

Aparat Holter to urządzenie, którego zadaniem jest monitorowanie pracy serca podczas codziennych czynności. Badanie trwa od 24 godzin do kilku dni. Urządzenie monitoruje pracę serca również w czasie snu. Po zakończonym badaniu pacjent otrzymuje od lekarza kardiologa opis badania.

 

Holter EKG – dla kogo?

Do przeprowadzenia badania Holterem EKG nie jest wymagane skierowanie od lekarza. Urządzenie Holter EKG bada nieprawidłowości w pracy serca. Z racji tego, że pacjent nosi ze sobą aparat przez cały okres trwania badania, urządzenie jest w stanie wychwycić najdrobniejsze zmiany w czynnościach serca. Badanie Holter EKG jest znacznie dokładniejsze niż standardowe EKG serca. Jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczne.

Wskazania do przeprowadzenia badania Holterem:

  • zaburzenia rytmu serca

  • nierówne bicie serca

  • nadciśnienie tętnicze

  • choroba wieńcowa

  • omdlenia

  • bóle w klatce piersiowej

 

Jak przygotować się do badania?

Badanie Holter EKG nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy pamiętać, że podczas trwania badania należy wykonywać wszystkie codzienne czynności jak chodzenie do pracy czy uprawianie sportu. Razem z pakietem Holter pacjent otrzymuje dzienniczek aktywności. Uzupełnianie go pomoże lekarzowi w określeniu przyczyny problemów w pracy serca. Podczas badania nie należy brać kąpieli. Zalanie urządzenia grozi jego uszkodzeniem.

 

Holter do domu

Holter do domu to usługa, która polega na wysyłkowym badaniu Holterem EKG. Pacjent samodzielnie (zgodnie z załączoną instrukcją) zakłada urządzenie, a następnie odsyła je lekarzowi kardiologowi. Wykonuje on opis badania, które wysyła pacjentowi drogą elektroniczną lub pocztą. Badanie jest w pełni bezpieczne i wygodne dla pacjenta. Pakiet Holter EKG można zamówić bez wychodzenia z domu i bez oczekiwania w kolejce. W razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się pod numerem telefonu 539-785-764 lub 539-785-763.

 
Dbaj z nami o swoje serce!
Zapisz się do naszego newslettera - nie rozsyłamy SPAMU - same wartościowe treści spod ręki kardiologa! :)
Submit
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Holter 24h

Standardowe Badanie Holter EKG

Zamów
Holter 12-odprowadzeniowy

Badanie Holter 12-odprowadzeniowy

Zamów
Holter ciśnieniowy 24h

Badanie Holter ciśnieniowy

Zamów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl